O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka adw. Macieja Cerajewskiego zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno osobom fizycznym jak i prawnym.

Adwokat Maciej Cerajewski aplikację odbywał przy Izbie Adwokackiej w Bydgoszczy pod patronatem adw. Aliny Gąsiorek, a następnie adw. Karoliny Korkowskiej-Krokos. W trakcie aplikacji współpracował także z wieloma innymi renomowanymi kancelariami zarówno z terenu Bydgoszczy, jak i Inowrocławia. Podczas aplikacji wykonywał szereg zadań związanych z szeroko rozumianą problematyką prawa cywilnego, karnego a także administracyjnego. Nadto brał udział w czynnościach związanych z obsługą prawną podczas budowy obwodnicy Inowrocławia.

Wszechstronna wiedza prawnicza adwokata oraz doświadczenie zawodowe poparte nieustępliwością w dążeniu do celu zaowocowały całym szeregiem klientów zadowolonych z uzyskanej pomocy prawnej. To właśnie oni są dla adwokata Macieja Cerajewskiego najważniejsi, dlatego też zawsze stara się przedstawić im w prosty i przystępny sposób istniejące możliwości działania, tak aby klienci sami mogli wybrać, które z nich będą dla nich najkorzystniejsze.

W dobie ciągle zmieniających się przepisów prawnych i burzliwej sytuacji wokół polskiego sądownictwa coraz więcej osób niepokoi się o swoje bezpieczeństwo prawne. Chcąc o nie zadbać warto skorzystać z usług specjalisty gwarantującego wysokie standardy merytoryczne oraz etyczne, standardy takie zapewnia Kancelaria adwokacka Macieja Cerajewskiego.

Kancelaria Adwokacka adw. Macieja Cerajewskiego